Kompleksowe zwalczanie skutków zimy

Zima nie raz potrafi zaskoczyć. Warto być przygotowanym na każdą okoliczność mając do pomocy firmę KOM-BIS. Pełen zakres usług odśnieżania, piaskowania oraz solenia nawierzchni. Zajmujemy się odśnieżaniem dużych powierzchni na placach i parkingach przy centrach handlowych, osiedlach mieszkaniowych, przy biurowcach czy instytucjach publicznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem od maszynowego odśnieżania, który poradzi sobie nawet z ciężkim i twardym śniegiem.

Kompleksowe_zwalczanie_skutków_zimy

Zapanuj nad skutkami zimy razem z KOM-BIS

Czy wiesz, że za niewłaściwie odśnieżenie chodnika, ulicy czy parkingu możesz otrzymać wysoki mandat lub nawet wezwanie do sądu? Ryzyko niewłaściwego odśnieżenia się zwyczajnie nie opłaca! KOM-BIS Gdańsk przygotuje każdy teren – zaśnieżony czy oblodzony – do bezpiecznego użytkowania. Chodniki, ulice, schody oraz wszelkie inne miejsca użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy również sól drogową oraz "gotową" mieszankę rozmrażająco-uszorstniającą.

Zapanuj_nad_skutkami_zimy__razem_z_KOM-BIS

Nowoczesny i wielozadaniowy sprzęt

Pługopiaskarki na podwoziu MAN z osprzętem umożliwiającym odpowiednie dozowanie środka do zwalczania skutków zimy, a także pług odśnieżny ze sterowaniem z kabiny kierowcy, umożliwiającym odgarnianie odkładu śniegowego na dowolną stronę. Ciągniki z dwoma rodzajami posypywarek (podwieszaną lub jezdną) oraz pługiem hydraulicznym do wykonywania prac w trudnym terenie, przy ograniczonym miejscu lub w miejscach gdzie potrzebna jest mniejsza ilość środka do zwalczania skutków zimy.

Nowoczesny_i_wielozadaniowy__sprzęt_

Nawiąż stałą współpracę i miej pewność, że pojawimy się zawsze i niezwłocznie gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Już nigdy zima nie będzie zaskoczeniem!

Utrzymaj funkcjonalność i komfort - niezależnie od pogody.

Skontaktuj się z nami
Nawiąż_stałą_współpracę
Napisz lub zadzwoń do nas.
Porozmawiajmy o współpracy.

Adres:

ul. Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Telefon:

58 341 82 59, 515 169 169

E-mail:

biuro@kom-bis.com