O firmie

Wiemy jak ważna w biznesie jest współpraca z odpowiedzialnym i otwartym na potrzeby klienta partnerem. Tak właśnie możemy scharakteryzować firmę KOM-BIS.

 

Od samego początku priorytetem naszych działań było budowanie partnerskich relacji z klientami. Dlatego w naszej pracy nie idziemy na kompromisy czy pozorne oszczędności.

 

Wybierając KOM-BIS wybierasz gwarancję najwyższej jakości wykonanej usługi oraz atrakcyjne ceny jakie oferujemy naszym stałym klientom.

O_Firmie

Profesjonalny sprzęt

Firma dysponuje bogato wyposażonym zapleczem technicznym oraz nowoczesną flota pojazdów specjalistycznych. Baza transportowa KOM-BIS zlokalizowana jest w Gdańsku na ulicy Uczniowskiej. Jest to doskonały punkt logistyczny, z którego szybko możemy zrealizować każde zlecenie na terenie całego miasta.

 

W skład floty pojazdów wchodzą: ciągniki, pługopiaskarki, pojazdy wielozadaniowe oraz pojazdy transportowe zajmujące się wywozem: liści, gałęzi, śmieci czy gruzu – z terenów objętych sprzątaniem.

Profesjonalny_sprzęt

Obsługa klienta

Każda nowa współpraca to dla nas szansa na długofalowe relacje ze zleceniodawcą – a na takich relacjach zależy nam najbardziej.

 

Dlatego jakość oraz wysoki standard obsługi klienta są dla nas priorytetem w codziennej pracy. Zadzwoń i napisz do nas by otrzymać bezpłatną wycenę dla swojego zlecenia.

Skontaktuj się z nami
Obsługa_klienta
lat doświadczenia
najwyższa jakość środków czystości i pielęgnacyjnych
szybkie terminy
dbałość o szczegóły
konkurencyjne ceny
liczby

Stawiamy na długofalowe relacje z naszymi klientami.

Dlatego jakość usług oraz atrakcyjne ceny dla stałych klientów to priorytet na naszej codziennej pracy.

Napisz lub zadzwoń do nas.
Porozmawiajmy o współpracy.

Adres:

ul. Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Telefon:

58 341 82 59, 515 169 169

E-mail:

biuro@kom-bis.com